TR / EN

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

HUNTER OLARAK, 130 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR KALİTE VE İŞÇİLİK STANDARTLARINI BELİRLEDİK.

 

Elbette, modern tavan vantilatörüni biz icat ettik ve her gün bunu mükemmelleştirmek için yeni yollar buluyoruz. Bu, bizim mücadelemiz ve tutkumuz. Çünkü tavan vantilatörü özel bir şey. Yalnızca bir cihazdan daha fazlası. Aynı zamanda inanılmaz derecede işlevsel olan ince bir mobilya parçası. Başka hangi ev eşyaları, her odada konfor, enerji verimliliği ve estetiği en üst düzeye çıkarabilir? Çünkü fanlarımızı burada, Amerika Memphis'te tasarlıyoruz, en son trendleri ve teknolojileri  fanlarımıza dahil ederek endüstrinin en ön saflarında kalabiliyoruz. Bunları daha sonra, ömür boyu sürecek bir sessizlik sağlamak için belirlenmiş standartların ötesinde titizlikle test edebiliyoruz. Sessiz performans sağlarken, yıllarca dayanıklılık sunabilmek bizim en önemli işimiz.

 

 

 

İLHAM VERMEK İÇİN TASARLADIK

Tavan vantilatörünün bir cihazdan daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Hunter Tavan Vantilatörü ile verimlilik ve stil arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz, hepsine sahip olabilirsiniz! Yaşam alanınız için mimari ilgi çeken yüksek performanslı tavan vantilatörleri yaratıyoruz. Günümüzün Hunter Vantilatörleri' ni, daha önce hiç olmadığı kadar fazla aydınlatma seçeneği, kanat kaplamaları, montaj seçenekleri ve çok güzel hazırlanmış gövde modelleri ile beğeninize sunuyoruz.

 

 

 

 

 

HUNTER FAN TARİHİ

 

Hunter-tarihi

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Her zaman ürünlerimizi iyileştirmek ve yeni büyüme alanları keşfetmek istiyoruz - bu yüzden rolünüz veya unvanınız ne olursa olsun burada her fikir memnuniyetle karşılanır. Herkes Hunter'da bir fark yaratıyor ve bölümlerimizin birbirleriyle etkileşimde olmalarını ve ilham vermelerini sağlamak için çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Maksimum hava akımı performansı ve enerji verimliliği için en son motor teknolojisini kullanıyoruz. Fakat tavan vantilatörlerimiz bir cihazdan daha fazlası. Tasarım ekibimiz, eşsiz ve çarpıcı tasarımlarımızı yaratmak için dünyaya ilham veriyor.

1996 yılında İstanbul' da kurulan Oğuzhan Vantilatör olarak, evinizin mobilyası sayılabilecek tavan vantilatörlerini, 23 yıllık tecrübemiz ve profesyonel montaj ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, satış ve montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı, yapılan iş sayısı ile değil, hakkıyla yapılan iş sonucu memnun olan ve bizi tavsiye eden müşterilerimizin sayısı ile ölçülür.